Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szlakiem legend warszawskich PDF Drukuj Email

Dnia 17 czerwca 2010r. klasy II "c" i II "d" pod kierunkiem Iwony Latosiewicz i Ewy Kawaler przygotowały Festiwal Nauki - prezentację projektu pt. "Szlakiem legend warszawskich" w ramach II edycji programu edukacyjnego "Szkoła Myślenia"

Uczniowie przedstawili najbardziej znane legendy warszawskie w pięknej oprawie muzycznej.
Przedstawienie wzbogaciła wystawa prac dzieci, fotografie z wycieczki po Warszawie oraz efekt finalny kilkumiesięcznej pracy nad projektem - Dziecięcy przewodnik po stolicy - pt. "Szlakiem legend warszawskich".
Całe przedsięwzięcie wzbudziło zainteresowanie dzieci ich "małą ojczyzną"

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional