Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dzień Edukacji Narodowej 2010 PDF Drukuj Email

14 października 2010r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowany przez klasę VI c pod kierunkiem p. Agnieszki Sikorskiej – Łempickiej. W apelu wziął także udział szkolny chór pod opieką p. Elżbiety Moczulskiej, który śpiewająco odpowiadał na pytania dziennikarki z czasopisma „Szkoła z Uśmiechem”.

Do każdego przedmiotu nauczanego w szkole zaśpiewane zostały (w lekko zmienionej wersji) znane i lubiane piosenki z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Następnie redaktorzy „wiadomości” przedstawili szkolne informacje łącząc się dwukrotnie ze swoim reporterem przebywającym na korytarzu szkoły 289. Nauczyciele otrzymali wiele podziękowań za trud i wysiłek wkładany w kształcenie serc i umysłów uczniów oraz życzenia zdrowia i pomyślności. Po apelu uczniowie z klasy VIc rozdali zaproszonym gościom, dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły małe upominki w postaci zakładek do książki ze złotymi myślami na temat nauczania i znaczenia edukacji. 

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional