Konkurs Recytatorski „Literackie Bielany” PDF Drukuj Email
1 grudnia 2016 roku zakończył się Konkurs Recytatorski „Literackie Bielany”. Dyplomy za udział w finale otrzymali: Dominika Dziekan - 4b i Kacper Jasiński - 5a.
Uczniów przygotowały Agnieszka Olszacka i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

Finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini koszykówce dziewcząt PDF Drukuj Email
23 listopada 2016 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini koszykówce dziewcząt. Zespół: Pola Mularczyk - 6b, Karolina Kotlewska, Sandra Kur, Iga Mayer, Zuzanna Sieteska, Emilia Śmigielska, Zuzanna Wojcieszak, Julia Zieleniewska - 6c, Martyna Pierścińska - 6d, Agata Gołaszewska, Joanna Jedynak, Aleksandra Kowalczyk i Natalia Wąsowska - 6e zajął 1 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Zuzanny Sadowskiej i Katarzyny Kopczyńskiej.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju dziewcząt PDF Drukuj Email
7 listopada 2016 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w unihokeju dziewcząt. Zespół: Pola Mularczyk, Patrycja Zych - 6b, Karolina Kotlewska, Sandra Kur, Iga Meyer, Zuzanna Sieteska, Emilia Śmigielska, Zuzanna Wojcieszak, Julia Zieleniewska - 6c, Agata Gołaszewska i Aleksandra Kowalczyk - 6e zdobył 2 miejsce.

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” PDF Drukuj Email
17 października 2016 roku ogłoszono wyniki półfinału XIV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”. Dyplomy za udział otrzymali: Natalia Pietrzak, Patryk Wiącek - 2b, Sandra Burczyk - 2d i Kacper Jasiński - 5a.
Uczniów przygotowały Edyta Frańczuk i Joanna Rujner.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców PDF Drukuj Email
12 października 2016 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców. Zespół: Szymon Mękała - 5a, Kacper Kuliński - 5b, Tomasz Rode - 6a, Wojciech Ambroziak, Dominic Chrobak-Bordignon, Marcel Jabłoński, Stanisław Jabłoński, Jacek Malanowski, Adam Prejsnar – 6b, Franciszek Biłos, Filip Dubel- 6c i Piotr Pawlus - 6e zajął 3 miejsce. Zawodnicy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy i Pawła Zacharskiego.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>