Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
6 kwietnia 2018 roku zakończył się w Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego o zasięgu wojewódzkim. Dyplomy otrzymali Maciej Gawrysiuk - 5a i Stanisław Hudyka - 6b.
Uczniów do konkursu przygotowała Renata Sujka.

IX Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…” PDF Drukuj Email
1 marca 2018 roku zakończył się IX Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”. 1 miejsce zdobył Kacper Jasiński - 6a, 3 miejsce Agnieszka Urbanowicz - 5d.
Uczniów do konkursu przygotowały Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka i Violetta Bukowska.

Bielański Konkurs Młodych Poetów „Bielany - moja mała ojczyzna” PDF Drukuj Email
6 marca 2018 roku rozdano dyplomy w Bielańskim Konkursie Młodych Poetów „Bielany - moja mała ojczyzna”. Wyróżnienie zdobył Mateusz Wikło - 4d. Dyplom za udział otrzymała Kamila Wikło - 6a.
Uczniów do konkursu przygotowały Agata Kurkus-Soja i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

XII edycja Warszawskiego konkursu Czytelniczego „Magia lektur” PDF Drukuj Email
2 marca 2018 roku zakończyła się XII edycja Warszawskiego konkursu Czytelniczego „Magia lektur”. Dyplom półfinalisty otrzymał Wojciech Hanf - 5a.
Ucznia do konkursu przygotowała Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

Międzyszkolny Konkurs „Płynie Wisła płynie…” PDF Drukuj Email
W lutym 2018 roku ogłoszono wyniki w Międzyszkolnym Konkursie „Płynie Wisła płynie…” na album wykonany dowolna techniką. Dyplomy za udział otrzymali Mateusz Wikło - 4d i Kamila Wikło - 6a.
Prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Pauliny Malczewskiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>