Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” PDF Drukuj Email
13 czerwca 2016 roku rozdano dyplomy w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Nagrodę zdobyła Izabela Dziekan - 5b. Wyróżnienia otrzymali: Piotr Baran - 3d, Franciszek Rutkowski - 4c i Filip Niedźwiedzki - 5b.
Uczniów do konkursu przygotowały Mariola Czarniecka i Alicja Cywińska.

Dzielnicowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Poznaj bajki Aleksandra Fredy” PDF Drukuj Email
10 czerwca 2016 roku zakończył się Dzielnicowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Poznaj bajki Aleksandra Fredy”. 1 miejsce (w kategorii ilustracja) zdobyła Anna Żaczek - 6c.
Nagrodzoną pracę uczennica wykonała pod kierunkiem Jadwigi Borek.

Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż” PDF Drukuj Email
9 czerwca 2016 roku Julia Ogorzałek - 2f otrzymała dyplom za zajęcie 2 miejsca w konkursie plastycznym „Jesienny pejzaż”.
Nagrodzoną pracę uczennica wykonała pod kierunkiem Ewy Hunkiewicz.

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Zuch” PDF Drukuj Email
9 czerwca 2016 roku zakończył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Zuch”. Dyplom laureata zdobyli: Maja Miecznikowska - 3d (4 miejsce w kraju), Kuba Wujkowski - 2c (12 miejsce) i Adam Suchoszek - 2b (15 miejsce). Dyplomy uznania otrzymali: Filip Wysoczański - 2b, Pola Stołowska - 2e, Sara Krupińska - 2f, Emil Bereda, Maksymilian Krupiński - 3a, Aleksander Buciarski, Laura Pacyna, Tymoteusz Sadowski - 3b, Tola Kapica - 3c i Natalia Kotlewska - 3d.
Uczniów do konkursu przygotowały Agnieszka Lipińska, Anna Day i Teresa Musiałowska.

Warszawski Konkurs Plastyczny „Martwa natura z książką” PDF Drukuj Email
8 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w II edycji Warszawskiego Konkursu Plastycznego „Martwa natura z książką”. 1 miejsce zdobyli Victoria Chrobak-Bordignon i Dominic Chrobak-Bordignon - 5b. 3 miejsce Pola Mularczyk - 5b.
Nagrodzone prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Agnieszki Malarskiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>