Nasze sukcesy
VII Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie…” PDF Drukuj Email
12 lutego 2015 roku odbyła się uroczysta gala VII Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie…” Zespół w składzie: Wojciech Hanf - 2a, , Weronika Kidawska - 2d i Aleksander Brudniak - 3c 2 miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowały Iwona Wierzbowska, Alicja Cywińska i Agnieszka Dobrowolska.

Rozdanie nagród w VII Mazowieckim Konkursie Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie…” PDF Drukuj Email
12 lutego 2014 roku odbyła się uroczystość rozdania nagród w VII Mazowieckim Konkursie Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie…” Zespół w składzie: Jan Czapliński, Wiktor Tarczyński i Jakub Witczak z klasy 6d zajął 1 miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowała Violetta Bukowska.

IX Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email
12 lutego 2015 roku rozdano nagrody w IX Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Wyróżnienie zdobyła Julia Mozdyniewicz - 4b.
Uczennicę do konkursu przygotowała Beata Żukowska-Szaruga.

X Edycja Konkursu na Ilustrowany Wiersz dla Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
11 lutego 2015 roku odbyło się rozdanie nagród X Edycji Konkursu na Ilustrowany Wiersz dla Babci i Dziadka. 1 miejsce zajęła Barbara Penkala - 4e.
Nagrodzoną pracę uczennica przygotowała pod kierunkiem Moniki Drozd.

IV Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku” PDF Drukuj Email
4 lutego 2015 roku ogłoszono wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin -człowiek XXI wieku”. 1 miejsce w kategorii: prezentacja multimedialna zajęła Izabela Dziekan - 4b, 3 miejsce w kategorii: praca literacka Karolina Łabuszewska - 5a.
Nagrodzone prace uczennice przygotowały pod kierunkiem Elżbiety Dubaniewicz, Roberta Dudzińskiego i Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>