Nasze sukcesy
Ogólnopolski Konkurs „Lepszy Internet - stwórzmy go razem : - )” PDF Drukuj Email
7 lutego 2017 roku zakończył się Ogólnopolski Konkurs „Lepszy Internet - stwórzmy go razem : - )” 3 miejsce zdobyła Julia Nożewska - 2d. Dyplomy za udział otrzymali: Aminat Fargieva, Maciej Balicki - 4b i Jeremi Liedtke - 6c.
Uczniowie przygotowali prace pod kierunkiem Elżbiety Dubaniewicz i Roberta Dudzińskiego.

Ogólnopolski Konkurs ALFIK Humanistyczny 2016 PDF Drukuj Email
6 lutego 2017 roku ogłoszono wyniki XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Humanistyczny 2016. Tytuł laureata zdobył Adam Filipek - 3d. Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Marcin Brenda - 2a, Karolina Lubańska - 3b, Kajetan Browarski - 3d, Agnieszka Dobrucka, Zofia Grzebyk, Pola Stołowska - 3e, Mateusz Polak - 3f, Wojciech Hanf, Bartłomiej Stypiński - 4a, Dominika Dziekan, Adam Suchoszek - 4b, Patrycja Dąbrowska - 4d, Kacper Jasiński - 5a, Tomasz Smoleń - 6c, Maciej Rybak - 6d i Weronika Wyczołek - 6e. Dobry wynik uzyskali: Mateusz Chojak - 3d, Maria Kosińska, Maria Pawlus - 4c, Szymon Mękała - 6a, Jeremi Liedtke - 6c, Anna Król - 6d i Krzysztof Dobrucki - 6e.
Uczniów do konkursu przygotowały: Marta Piotrak, Katarzyna Bajno, Marta Herkner, Agnieszka Malarska, Joanna Telatycka, Violetta Bukowska, Anna Kowalska, Agnieszka Olszacka i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

Konkurs plastyczny „Zielona Stolica” PDF Drukuj Email
3 lutego 2017 roku rozstrzygnięto dzielnicowy etap konkursu plastycznego „Zielona Stolica” realizowanego w ramach projektu „Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych m.st. Warszawy”. Wyróżnienie zdobyli: Sophia Braun, Marika Piątek - 1a, Stanisław Mąka - 2a, Patryk Adamczyk, Maria Cichowska - 2b, Małgorzata Jężak - 2e,
Nagrodzone prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem: Wiolety Haduły-Cupriak, Katarzyny Szkiełko, Joanny Telatyckiej i Iwony Wierzbowskiej.

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego PDF Drukuj Email
2 lutego 2017 roku odbyła się uroczysta gala VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Recytatorskiego poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”. 2 miejsce zdobyli: Julia Mozdyniewicz - 6b (wokal), Agnieszka Urbanowicz - 4d, Kacper Jasiński - 5a. 3 miejsce zajął Mateusz Polak - 3f. Wyróżnienie otrzymała: Nina Szurmiej - 1a (recytacja).
Uczniów do konkursu przygotowały: Violetta Bukowska, Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka, Beata Żukowska-Szaruga, Agnieszka Malarska i Iwona Wierzbowska.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej chłopców PDF Drukuj Email
25 stycznia 2017 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej chłopców. Zespół: Oskar Bar - 4a, Tomasz Rode - 6a, Wojciech Ambroziak, Dominic Chrobak-Bordignon, Jacek Malanowski, Adam Prejsnar – 6b, Franciszek Biłos i Filip Dubel - 6c zajął 3 miejsce.
Zawodnicy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>