Konkurs Plastyczny „Dobre zdrowie mam, bo o siebie dbam” PDF Drukuj Email
25 czerwca 2014 roku zakończył się Konkurs Plastyczny „Dobre zdrowie mam, bo o siebie dbam” Nagrody otrzymali: Emil Bereda - 1a, Weronika Kidawska, Agnieszka Urbanowicz - 1d, Pola Mularczyk - 3b, Jan Bluszcz, Olga Frączkiewicz, Dawid Jelonek, Wiktoria Szołtun, Sławomir Zadroga - 4b, Paulina Pyrżak - 4c i Weronika Witkowska - 5a.
Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Otylii Bębenek, Alicji Cywińskiej, Agnieszki Malarskiej i Iwony Wierzbowskiej.

XIV edycja ogólnopolskiego konkursu Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej PDF Drukuj Email
23 czerwca 2014 roku odbyła się impreza finałowa XIV edycji ogólnopolskiego konkursu Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej. Nagrodę 3 edytorską zdobył Gustaw Pytko - 4c. Wyróżnienia edytorskie otrzymały Karolina Łabuszewska - 4a i Matylda Trojanowska 6b.
Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej.

Literacki Konkurs Fantasy „W kręgu Śródziemia” PDF Drukuj Email
18 czerwca 2014 roku zakończył się Literacki Konkurs Fantasy „W kręgu Śródziemia”. Podziękowania za udział otrzymali: Maciej Korzecki, Michał Soszyński - 4a, Michał Dragan i Maciej Piworowicz - 4b.
Konkursowe prace uczniowie napisali pod kierunkiem Agnieszki Olszackiej i Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej.

Rozdanie nagród w Konkursie Matematycznym Szkół Podstawowych „St@ś” PDF Drukuj Email
16 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w Konkursie Matematycznym Szkół Podstawowych „St@ś”. Tytuł laureata II miejsca uzyskał Konrad Czarnecki - 5d.
Ucznia do konkursu przygotowała Małgorzata Rybak.

Piknik „Gorączka Bielańskiej Soboty” PDF Drukuj Email
14 czerwca 2014 roku odbył się piknik „Gorączka Bielańskiej Soboty”, podczas którego rozdano nagrody w konkursie plastycznym „Bądź EKO na Bielanach”. Laureatem została Julia Olechowska - 6c, wyróżnienie otrzymała Pola Pawłowska - 6b.
Nagrodzone prace uczennice wykonały pod kierunkiem Otylii Bębenek.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>