XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Matematyczny 2015 PDF Drukuj Email
29 stycznia 2016 roku ogłoszono wyniki XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Matematyczny 2015. Tytuł laureata zdobył Maciej Rybak - 5d. Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Jakub Horbowiec, Tomasz Ziniewicz - 2b, Igor Postek - 2c, Adam Filipek - 2d, Agnieszka Dobrucka - 2e, Wojciech Hanf, Maksymilian Krupiński, Bartłomiej Stypiński - 3a, Maciej Balski - 3b, Przemysław Marek - 3d, Norbert Romanowicz - 5d, Michał Pakuła i Urszula Papiernik - 6e . Dobry wynik uzyskali: Nikodem Podgórski - 2b, Katarzyna Świnoga-Miękus - 2d, Mateusz Papiernik - 2f, Krzysztof Dobrucki - 5e.
Uczniów do konkursu przygotowały: Natalia Zielińska, Małgorzata Rybak, Alicja Cywińska, Marta Herkner, Ewa Kawaler, Iwona Latosiewicz, Agnieszka Malarska, Agnieszka Ozimek, Marta Piotrak, Katarzyna Suchońska i Iwona Wierzbowska.

VII Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”. PDF Drukuj Email
26 stycznia 2016 roku odbyła się uroczysta gala VII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Recytatorskiego poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”. 2 miejsce zdobyła: Julia Mozdyniewicz - 5b (wokal), Wyróżnienie otrzymała: Magdalena Niwicka - 3d (recytacja).
Uczennice do konkursu przygotowały Beata Żukowska-Szaruga, Anna Kowalska i Alicja Cywińska.

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny PDF Drukuj Email
22 stycznia 2016 roku ogłoszono wyniki Etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Laureatem została Urszula Papiernik, finalistą Michał Pakuła z klasy 6e.
Uczniów do konkursu przygotowała Małgorzata Rybak.

Konkurs recytatorski „Literackie Bielany” PDF Drukuj Email
22 stycznia 2016 roku Zuzanna Balcer z klasy 4c otrzymała dyplom za udział w konkursie recytatorskim „Literackie Bielany”.
Uczennicę do konkursu przygotowała Renata Lenart.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem „The Bat Kid” 2015 PDF Drukuj Email
22 stycznia 2016 roku ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem „The Bat Kid” 2015. 3 miejsce zajęli Jan Husarzewski - 5d, Marcin Gadomski - 6d i Krzysztof Chmielewski - 6e.
Uczniów do konkursu przygotowała Agnieszka Sikorska-Łempicka.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>