Nasze sukcesy
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS PDF Drukuj Email
19 maja 2017 roku zakończyła się ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS Sesja zimowa. Dyplomy laureatów zdobyli Jan Husarzewski - 6d za zajęcie 3 miejsca, Maja Miecznikowska - 4d (6 miejsce), Karolina Kordońska - 6e (7 miejsce) i Ida Wysoczańska - 6e (9 miejsce).
Uczniów do konkursu przygotowały Agnieszka Sikorska-Łempicka, Anna Day i Teresa Musiałowska.

Miejski Konkurs Polonistyczny „Znam mitologię” PDF Drukuj Email
19 maja 2017 odbyło się uroczyste zakończenie Miejskiego Konkursu Polonistycznego „Znam mitologię”. Finalistką została Magdalena Filipek - 5c.
Uczennicę do konkursu przygotowała Renata Lenart.

Konkurs „Policjanci są wśród nas” PDF Drukuj Email
18 maja 2017 roku zakończył się etap rejonowy konkursu „Policjanci są wśród nas”. Zespół: Bartłomiej Stypiński - 4a, Mateusz Olejniczak - 5c i Adam Prejsnar - 6b zajął 1 miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowali Katarzyna Sokołowska i Robert Szopa.

Konkurs „Powstanie Warszawskie 1944 w poezji, pieśni i teatrze” PDF Drukuj Email
17 maja 2017 roku odbyła się uroczysta gala konkursu „Powstanie Warszawskie 1944 w poezji, pieśni i teatrze”. 1 miejsce zajęła Julia Mozdyniewicz - 6b w kategorii wokal. 2 miejsce w kategorii scenka teatralna zdobył zespół: Dominika Dziekan, Kinga Sulkowska i Nikola Szczypińska - 4b. 3 miejsca zajęli: Kacper Jasiński - 5a (recytacja), Maria Jędrysiak - 5b i Urszula Tuszyńska - 6a (wokal). Dyplomy za udział dostały Aleksandra Dragan - 4c i Karolina Zalewska - 5a.
Uczniów do konkursu przygotowały Beata Żukowska-Szaruga, Agnieszka Olszacka, Elżbieta Moczulska i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

Konkurs „Baśniopisarz Bielański” PDF Drukuj Email
16 maja 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie Konkursu „Baśniopisarz Bielański’. 2 miejsce zajęła Izabela Dziekan - 6b za baśń „Srebrne pióro”.
Nagrodzoną pracę uczennica napisała pod kierunkiem Anny Kowalskiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>