Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wierszyki łamiące języki” PDF Drukuj Email
19 kwietnia 2016 roku zakończył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas I - III „Wierszyki łamiące języki”. 2 miejsce zajęła Zuzanna Jeziorowska - 1e. Dyplom za udział otrzymała Patrycja Lesińska - 2a.
Uczennice do konkursu przygotowały Wioleta Haduła-Cupriak i Jolanta Grochowska.

Konkurs „Powstanie Warszawskie 1944 w poezji i pieśni” PDF Drukuj Email
18 kwietnia 2016 roku odbyła się uroczysta gala konkursu „Powstanie Warszawskie 1944 w poezji i pieśni”. 1 miejsce zdobyły: Zuzanna Kujawa - 6c (recytacja), Karolina Kordońska - 5e, Julia Mozdyniewicz - 5b i Magdalena Żuromska - 5d (śpiew). 3 miejsce zajęli: Michał Śliwa 5a i zespół z klasy 5b w składzie: Aniela Kowalska, Julia Mozdyniewicz, Zuzanna Ruszkowska i Oliwia Stolarczyk (śpiew).
Uczniów do konkursu przygotowały Elżbieta Moczulska, Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka i Beata Żukowska-Szaruga.

XII edycja konkursu czytelniczego „Henryczek” PDF Drukuj Email
13 kwietnia 2016 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XII edycji konkursu czytelniczego „Henryczek”. 1 miejsce zdobył zespół klas 2 w składzie: Nikodem Podgórski - 2b, Adam Filipek - 2d i Agnieszka Dobrucka - 2e. Wyróżnienie otrzymał zespół klas 3: Nina Mularczyk - 3a, Tola Kapica i Damian Sowiński - 3c.
Uczniów do konkursu przygotowały Marta Herkner, Iwona Latosiewicz, Ewa Kawaler, Iwona Wierzbowska i Katarzyna Suchońska.

XXIII Bielańska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” PDF Drukuj Email
12 kwietnia 2016 roku ogłoszono wyniki XXIII Bielańskiej Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Maciej Piworowicz - 6b uzyskał tytuł „Wspaniałego Bielan”. Szkolny Klub Wolontariatu reprezentowany przez: Aleksandrę Cendrowską - 6a, Karolinę Dekajło, Michała Dragana, Piotra Kawalskiego i Agatę Ściechowską - 6b zdobył tytuł „Wspaniały Klub Ośmiu. Monika i Sylwester Piworowiczowie otrzymali tytuł „Wspaniałego Rodzica Wolontariusza”
Nagrodzony wolontariat prowadzony jest przez Edytę Frańczuk, Joannę Marosek i Martę Herkner.

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny PDF Drukuj Email
8 kwietnia 2016 roku zakończył się Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Bielańskie ulice”. Wyróżnienie otrzymała Karolina Łabuszewska - 6a.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>