XV Konkurs „Młode Talenty Muzyczne” PDF Drukuj Email
23 czerwca 2016 roku rozdano dyplomy w XV Konkursie „Młode Talenty Muzyczne”. 3 miejsce zdobyła Julia Mozdyniewicz - 5b. Wyróżnienie otrzymał zespół „Świetliczek” w składzie: Natalia Gerasik, Patrycja Lesińska, Amelia Żeńca - 2a, Alicja Julikowska, Karolina Lubańska, Julia Mazur i Amelia Rzążewska - 2b.
Uczennice do konkursu przygotowały Beata Żukowska-Szaruga i Hanna Gawarska.

Konkurs Języka Angielskiego Brainteaser PDF Drukuj Email
22 czerwca 2016 roku rozdano dyplomy w finale V edycji Konkursu Języka Angielskiego Brainteaser. Dyplomy za udział otrzymali: Piotr Kawalski, Maciej Piworowicz, Bartosz Surowiec - 6b.
Uczniów do konkursu przygotowała Teresa Musiałowska.

Konkurs plastyczny „Bądź EKO na Bielanach” PDF Drukuj Email
17 czerwca 2016 roku rozdano dyplomy w III edycji konkursu plastycznego „Bądź EKO na Bielanach” pod hasłem „Zwierzęta Bielan”. Dyplomy za udział otrzymali: Juliusz Baranowski - 1c, Zofia Wyczołek - 2a, Katarzyna Staszak - 4c i Weronika Wyczołek - 5e
Uczniowie swoje prace wykonali pod kierunkiem Agnieszki Dobrowolskiej, Jolanty Grochowskiej, Jadwigi Borek i Agnieszki Malarskiej.

XX Bielańska Olimpiada Biblijna PDF Drukuj Email
17 czerwca 2016 roku odbyła się uroczysta gala XX Bielańskiej Olimpiady Biblijnej. 1 miejsce zdobyli Anna Król - 5d i Stanisław Falkowski - 6d, 2 miejsce Magdalena Żuromska - 5d, 3 miejsce Michał Urbański - 6d.
Uczniów do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

Konkurs plastyczny „Wiosna - wesoła, aktywna i zdrowa” PDF Drukuj Email
16 czerwca 2016 roku rozdano dyplomy w konkursie plastycznym „Wiosna—wesoła, aktywna i zdrowa”. Dyplomy za udział otrzymały: Łucja Łukasiewicz, Wiktoria Sobocińska - 1e, Hanna Gromadka, Pola Stołowska - 2e, Lena Mitoraj, Zofia Pękala - 3c i Patrycja Mazur - 6d.
Prace do konkursu uczennice przygotowały pod kierunkiem Wiolety Haduły, Iwony Latosiewicz, Katarzyny Suchońskiej i Jadwigi Borek.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>