Nasze sukcesy
Gala X Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego „Śladami Jana Pawła II po Polsce” PDF Drukuj Email
18 maja 2015 roku odbyła się uroczysta gala X Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego „Śladami Jana Pawła II po Polsce”. 3 miejsce zdobył Maciej Piworowicz - 5b.
Ucznia do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

Gala XXII stołecznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” PDF Drukuj Email
18 maja 2015 roku w Teatrze Wielkim odbyła się gala XXII stołecznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Szkolny klub prowadzony przez Edytę Frańczuk i Joannę Marosek otrzymał wyróżnienie.

Gala Miejskiego Konkursu Polonistycznego „Znam mitologię” PDF Drukuj Email
15 maja 2015 roku odbyła się uroczysta gala Miejskiego Konkursu Polonistycznego „Znam mitologię”. 2 miejsce zajął Michał Pakuła - 5e.
Ucznia do konkursu przygotowała Violetta Bukowska.

Gala Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej dla uczczenia Konstytucji 3 Maja „Witaj majowa Jutrzenko” PDF Drukuj Email
14 maja 2015 roku odbyła się uroczysta gala Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej dla uczczenia Konstytucji 3 Maja „Witaj majowa Jutrzenko” Dyplomy za udział w finale otrzymały Alicja Kubik - 3c i Zuzanna Kujawa - 5c.
Uczennice do konkursu przygotowały Agnieszka Dobrowolska i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

„Policjanci są wśród nas” PDF Drukuj Email
14 maja 2015 roku zakończył się etap rejonowy konkursu „Policjanci są wśród nas”. 3 miejsce zajął zespół w składzie: Adam Prejsnar - 4b, Gabriela Sitnicka - 5a i Piotr Bujak - 6c.
Uczniów do konkursu przygotowali Anna Chrzanowska-Grzegorzak, Katarzyna Kopczyńska i Robert Szopa.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>