Międzyszkolny Turniej Scratch'a PDF Drukuj Email
12 grudnia 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie Międzyszkolnego (warszawskiego) Turnieju Scratch'a. 3 miejsce zdobył Kornel Wojasiński - 6a. Wyróżnienia otrzymali Michał Urbański - 5d i Igor Ruciński - 6c. Dyplomy za udział dostali: Maciej Piworowicz 5b, Mikołaj Oleksów - 5c, Krzysztof Głowiński, Szymon Napiórkowski i Piotr Skwarek - 6a.
Nagrodzone prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Roberta Dudzińskiego.

IV Warszawski Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „starttosing” PDF Drukuj Email
6 grudnia 2014 roku ogłoszono wyniki IV Warszawskiego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „starttosing” 3 miejsce zajęła Karolina Kordońska - 4e.
Uczennicę do konkursu przygotowała Elżbieta Moczulska.

Bielański Wolontariusz Roku 2014 PDF Drukuj Email
2 grudnia 2014 roku Kapituła Nagrody Bielańskiego Wolontariusza przyznała Antoninie Kocerce - 6a tytuł i statuetkę Bielańskiego Wolontariusza Roku 2014.
Uczennica działa w szkolnym wolontariacie pod kierunkiem Edyty Frańczuk i Joanny Marosek.

„Jesienny pejzaż” PDF Drukuj Email
26 listopada 2014 roku rozstrzygnięto świetlicowy konkurs pt. „Jesienny pejzaż”. Wyróżnienie otrzymała Maria Spirydowicz - 1e.
Nagrodzona pracę wykonała pod kierunkiem Pauliny Burzyckiej.

Konkurs Recytatorski „Literackie Bielany” PDF Drukuj Email
19 listopada 2014 roku ogłoszono wyniki finału pierwszej edycji Konkursu Recytatorskiego „Literackie Bielany”. Dyplomy za udział otrzymali: Barbara Penkala - 4e, Natalia Lesiak - 5a i Krzysztof Chmielewski - 5e.
Uczniów do konkursu przygotowały: Violetta Bukowska, Monika Drozd i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>