Nasze sukcesy
V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K.–iem” PDF Drukuj Email
23 czerwca 2015 roku zakończyła się V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K.–iem” pod nazwą „Telefonem ucz się i odkrywaj świat”. Dyplom za udział otrzymał Maciej Piworowicz - 5b.
Ucznia do konkursu przygotował Robert Dudziński.

IX edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” PDF Drukuj Email
17 czerwca 2015 roku zakończyła się IX edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”. 2 miejsce zajęli Krzysztof Głowiński - 6a, Wojciech Waleszczyński - 6b, Konrad Czarnecki, Karol Sulkowski - 6d, 3 miejsce Alicja Bień, Piotr Skwarek - 6a. Wyróżnienia otrzymali Michał Urbański - 5d, Mateusz Borkowski - 6a, Wiktor Tarczyński i Jakub Witczak - 6d.
Uczniów do konkursu przygotował Robert Dudziński.

Konkurs komiksowy „Jak chronić wodę w przyrodzie przed zanieczyszczeniami” PDF Drukuj Email
16 czerwca 2015 roku zakończył się Konkurs komiksowy „Jak chronić wodę w przyrodzie przed zanieczyszczeniami”. Dyplomy za udział otrzymali Emil Bereda i Daniel Darnia - 2a.
Nagrodzone prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Iwony Wierzbowskiej.

„Wspaniała technologia, ogromne możliwości. Jak będzie wyglądała medycyna przyszłości?” PDF Drukuj Email
16 czerwca 2015 roku ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Wspaniała technologia, ogromne możliwości. Jak będzie wyglądała medycyna przyszłości?” Nagrody otrzymali: Adam Wileński - 1b, Zofia Grzebyk - 1e, Lena Mitoraj - 2c, Zuzanna Balcer, Alicja Kubik, Franciszek Wyrzykowski - 3c, Aleksandra Drohomirecka - 5a i Maciej Piworowicz - 5b.
Nagrodzone prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Marty Herkner, Iwony Latosiewicz, Katarzyny Suchońskiej, Agnieszki Dobrowolskiej.

XV Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych „St@ś” PDF Drukuj Email
12 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XV Konkursie Matematycznym Szkół Podstawowych „St@ś”. Tytuł laureata 1 miejsca zdobył Konrad Czarnecki - 6d.
Ucznia do konkursu przygotowała Małgorzata Rybak.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>