Bielański Wolontariusz Roku 2016 PDF Drukuj Email
8 grudnia 2016 roku Burmistrz Dzielnicy Bielany Miasta St. Warszawy w oparciu o decyzję Kapituły Nagrody Bielańskiego Wolontariusza przyznał Hannie Marosek - 6d tytuł i statuetkę Bielańskiego Wolontariusza Roku 2016.
Nagrodzona uczennica działa w szkolnym wolontariacie pod kierunkiem Edyty Frańczuk i Joanny Marosek.

Konkurs Recytatorski „Literackie Bielany” PDF Drukuj Email
1 grudnia 2016 roku zakończył się Konkurs Recytatorski „Literackie Bielany”. Dyplomy za udział w finale otrzymali: Dominika Dziekan - 4b i Kacper Jasiński - 5a.
Uczniów przygotowały Agnieszka Olszacka i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

Turniej Piłkarski pod hasłem „Dziewczyny też mogą grać w piłkę nożną” PDF Drukuj Email
1 grudnia 2016 roku odbył się Turniej Piłkarski pod hasłem „Dziewczyny też mogą grać w piłkę nożną” dla klas 4 - 6. Zespół: Pola Mularczyk, Patrycja Zych - 6b, Sandra Kur, Emilia Śmigielska - 6c, Katarzyna Kowalska, Aleksandra Pindelska i Natalia Wąsowska - 6e zajął 1 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Zuzanny Sadowskiej i Katarzyny Kopczyńskiej.

Finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini koszykówce chłopców PDF Drukuj Email
30 listopada 2016 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini koszykówce chłopców. Zespół: Szymon Mękała - 5a, Kacper Kuliński - 5b, Tomasz Rode - 6a, Wojciech Ambroziak, Dominic Chrobak-Bordignon, Marcel Jabłoński, Stanisław Jabłoński, Jacek Malanowski, Adam Prejsnar – 6b, Franciszek Biłos i Filip Dubel- 6c zajął 3 miejsce.
Zawodnicy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy i Pawła Zacharskiego.

Świetlicowy konkurs pt. „Jesienny pejzaż” PDF Drukuj Email
29 listopada 2016 roku zakończył się świetlicowy konkurs pt. „Jesienny pejzaż”. Dyplomy podziękowania otrzymały: Katarzyna Świnoga-Miękus, Patrycja Wrzecian, Helena Wyrzykowska - 3d, Laura Marciniak - 3e i Julia Ogorzałek - 3f.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Ewy Hunkiewicz.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>