Warszawski Konkurs Czytelniczy „Magia lektur” PDF Drukuj Email
17 marca 2017 roku zakończyła się XI edycja Warszawskiego Konkursu Czytelniczego „Magia lektur”. Finalistką została Anna Król - 6d. Uczennicę do konkursu przygotowała Renata Lenart.

XXIV Bielańska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” PDF Drukuj Email
2 marca 2017 roku ogłoszono wyniki XXIV Bielańskiej Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Hanna Marosek - 6d uzyskała tytuł „Wspaniały Bielan”.
Uczennica działa w szkolnym wolontariacie prowadzonym przez Edytę Frańczuk i Joannę Marosek.

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku” PDF Drukuj Email
1 marca 2017 roku odbyła się uroczysta gala VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku”. 1 miejsce w kategorii multimedialnej zdobyła Hanna Marosek - 6d.
Nagrodzoną pracę uczennica przygotowała pod kierunkiem Elżbiety Dubaniewicz i Roberta Dudzińskiego.

IX Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka PDF Drukuj Email
28 lutego 2017 roku odbyła się uroczysta gala IX Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie…” 2 miejsce zdobył zespół: Aleksandra Gołyńska, Anna Król i Magdalena Żuromska - 6d. Wyróżnienie otrzymał zespół: Maria Andruszko, Jakub Wujkowski i Julia Życińska - 3c.
Uczniów do konkursu przygotowały Violetta Bukowska, Iwona Wierzbowska i Renata Szczepanik.

Miejski konkurs ekologiczny PDF Drukuj Email
11 lutego 2017 roku odbyła się uroczysta gala miejskiego konkursu ekologicznego pod hasłem „Zielona Stolica” realizowanego w ramach projektu „Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych m.st. Warszawy”. Dyplom laureata otrzymał Stanisław Mąka - 2a.
Nagrodzoną pracę uczeń wykonał pod kierunkiem Joanny Telatyckiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>