Jak minął ...

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji” PDF Drukuj Email
16 października 2014 roku zakończył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji”. Wyróżnienia otrzymali: Sara Krupińska, Krzysztof Koscik i Mateusz Padjasek z klasy 1f.
Prace wykonali pod kierunkiem Marii Okrzei-Smoleń.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców PDF Drukuj Email
15 października 2014 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców. Zespół: Kacper Gołaszewski, Albert Kołsut, Przemysław Olewniczak - 5a, Krzysztof Głowiński, Piotr Skwarek, Karol Ucieszyński - 6a, Piotr Bujak, Igor Ruciński - 6c, Michał Bąkowski, Karol Sulkowski i Michał Trojanowski - 6d zdobył 3 miejsce.
Chłopcy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

Wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Powstanie Warszawskie 1944” PDF Drukuj Email
4 października 2014 roku w czasie dzielnicowych uroczystości upamiętniających 70-tą rocznicę Powstania Warszawskiego odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Powstanie Warszawskie 1944”. 1 miejsce w kategorii literackiej zajęła Zuzanna Kujawa - 5c, 2 miejsce w kategorii plastycznej Natalia Bloch - 4b.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej i Agnieszki Malarskiej.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych PDF Drukuj Email
25 września 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych. 2 miejsce zdobył Piotr Bujak - 6c, 4 miejsce Olga Kotańska - 5b, 7 miejsce Karol Sulkowski - 6d, 8 miejsce Jan Michna - 5b, 10 miejsce Urszula Krajewska - 6d i Kasjusz Gromadzki - 6c. Uczniowie ci będą reprezentowali Dzielnicę Bielany w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W klasyfikacji szkół chłopcy zajęli 3 miejsce, dziewczynki 6.
Uczniowie trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy, Zuzanny Sadowskiej i Katarzyny Kopczyńskiej.

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska PDF Drukuj Email
W dniu 7 września 2014 roku odbył się V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Nasza drużyna w składzie: Jakub Pałęga - 4a, Albert Kołsut, Przemysław Olewniczak - 5a, Borys Frączek, Dawid Jelonek, Piotr Kawalski, Jan Michna, Maciej Wrotniak -5b, Stanisław Jankowski - 5c zajęła 1 miejsce.
Chłopcy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>