Jak minął ...

Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
XII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” PDF Drukuj Email
18 października 2014 roku rozstrzygnięto XII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”. Dyplomy za udział otrzymali: Stanisław Rutkowski - 2b, Weronika Kidawska - 2d, Augustyn Górny 4c i Patryk Kołodziejski 6c.
Uczniów przygotowały Edyta Frańczuk i Joanna Rujner.

 
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji” PDF Drukuj Email
16 października 2014 roku zakończył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji”. Wyróżnienia otrzymali: Sara Krupińska, Krzysztof Koscik i Mateusz Padjasek z klasy 1f.
Prace wykonali pod kierunkiem Marii Okrzei-Smoleń.

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców PDF Drukuj Email
15 października 2014 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców. Zespół: Kacper Gołaszewski, Albert Kołsut, Przemysław Olewniczak - 5a, Krzysztof Głowiński, Piotr Skwarek, Karol Ucieszyński - 6a, Piotr Bujak, Igor Ruciński - 6c, Michał Bąkowski, Karol Sulkowski i Michał Trojanowski - 6d zdobył 3 miejsce.
Chłopcy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

 
Wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Powstanie Warszawskie 1944” PDF Drukuj Email
4 października 2014 roku w czasie dzielnicowych uroczystości upamiętniających 70-tą rocznicę Powstania Warszawskiego odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Powstanie Warszawskie 1944”. 1 miejsce w kategorii literackiej zajęła Zuzanna Kujawa - 5c, 2 miejsce w kategorii plastycznej Natalia Bloch - 4b.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej i Agnieszki Malarskiej.

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych PDF Drukuj Email
25 września 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych. 2 miejsce zdobył Piotr Bujak - 6c, 4 miejsce Olga Kotańska - 5b, 7 miejsce Karol Sulkowski - 6d, 8 miejsce Jan Michna - 5b, 10 miejsce Urszula Krajewska - 6d i Kasjusz Gromadzki - 6c. Uczniowie ci będą reprezentowali Dzielnicę Bielany w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W klasyfikacji szkół chłopcy zajęli 3 miejsce, dziewczynki 6.
Uczniowie trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy, Zuzanny Sadowskiej i Katarzyny Kopczyńskiej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 79
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional