Międzyszkolny konkurs języka angielskiego BRAINSTORM-MINI PDF Drukuj Email
16 maja 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie Międzyszkolnego konkursu języka angielskiego BRAINSTORM-MINI. 3 miejsce zdobył Marcin Gadomski– 6d, 6 miejsce Michał Pakuła - 6e.
Uczniów do konkursu przygotowała Agnieszka Sikorska-Łempicka.

Miejski Konkurs Polonistyczny „Znam mitologię” PDF Drukuj Email
12 maja 2016 roku zakończył się Miejski Konkurs Polonistyczny „Znam mitologię”. Wyróżnienie otrzymał Krzysztof Dobrucki - 5e. Dyplom za udział otrzymała Karolina Kordońska - 5e.
Uczniów do konkursu przygotowała Anna Kowalska.

II Bielański Konkurs Charytatywny „Palma Wielkanocna” PDF Drukuj Email
11 maja 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie II Bielańskiego Konkursu Charytatywnego „Palma Wielkanocna”. 1 miejsce zdobyła Paulina Pyrżak - 6c. Wyróżnienia otrzymali: Victoria Nicole Chrobak-Bordignon, Dominic Nicolas Chrobak-Bordignon, Adam Prejsnar - 5b, Alicja Prejsnar - 5d, Zuzanna Kujawa - 6c, Wojciech Skowera - 6d i Tatiana Długołęcka - 6e.
Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Jadwigi Borek.

Konkurs „Policjanci są wśród nas” PDF Drukuj Email
11 maja 2016 roku odbył się etap rejonowy konkursu „Policjanci są wśród nas”. 1 miejsce zdobył zespół w składzie: Mateusz Olejniczak - 4c, Adam Prejsnar - 5b i Gabriela Sitnicka - 6a.
Uczniów do konkursu przygotowali Katarzyna Sokołowska i Robert Szopa.

Biblijna Akademia Najmłodszych PDF Drukuj Email
7 maja 2016 roku zakończyła się Biblijna Akademia Najmłodszych w Archidiecezji Warszawskiej. 1 miejsce zajął Michał Urbański - 6d, 7 miejsce Stanisław Falkowski - 6d, 8 miejsce Magdalena Żuromska - 5d. Uczniowie ci otrzymali Złoty Dyplom laureata. Dyplom za udział otrzymali Anna Król - 5d i Marcin Szwed - 6d.
Uczniów do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>