Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
Ogólnopolski Konkurs „Jerzy Popiełuszko – człowiek prawdy, który zło dobrem zwyciężał” PDF Drukuj Email
28 kwietnia 2015 roku zakończył się Ogólnopolski Konkurs „Jerzy Popiełuszko – człowiek prawdy, który zło dobrem zwyciężał”. Wyróżnienie zdobyła Alicja Prejsnar z klasy 4d.
Uczennicę do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

 
Bielański Turniej Czytelniczo-Językowy „Przyjaźń to ważna sprawa” PDF Drukuj Email
27 kwietnia 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie Bielańskiego Turnieju Czytelniczo-Językowego „Przyjaźń to ważna sprawa”. 2 miejsce zajęła Maja Liberadzka - 3b. Dyplomy za udział w finale otrzymali: Emil Bereda 2a, Weronika Kidawska - 2d i Magdalena Filipek - 3c. Dodatkowo wyróżniono prace plastyczne Alicji Kubik i Magdaleny Filipek - 3c.
Uczniów do konkursu przygotowały Agnieszka Pawłowska, Agnieszka Dobrowolska, Alicja Cywińska i Iwona Wierzbowska.

 
InfoGóral na Bielanach PDF Drukuj Email
24 kwietnia 2014 odbyła się gala wręczenia nagród w grze miejskiej InfoGóral na Bielanach. 1 miejsce zajął zespół w składzie: Wioletta Burczyk, Aleksandra Górska, Karolina Bogucka, Konrad Czarnecki i Wiktor Tarczyński - 6d.
Opiekunem grupy był Robert Dudziński.

 
Miejski Konkurs Plastyczno-Multimedialny „Za każdy kamień Twój…” PDF Drukuj Email
24 kwietnia 2015 odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastyczno-Multimedialnego „Za każdy kamień Twój…” pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W kategorii prezentacja multimedialna 1 miejsce zajęła Karolina Łabuszewska, 2 miejsce Aleksandra Cendrowska - 5a.
Nagrodzone prace uczennice przygotowały pod kierunkiem Elżbiety Dubaniewicz i Roberta Dudzińskiego.

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce chłopców PDF Drukuj Email
23 kwietnia 2015 roku zakończyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce chłopców. 1 miejsce wywalczył zespół w składzie: Adam Prejsnar - 4b, Przemysław Olewniczak - 5a, Piotr Kawalski, Jan Michna - 5b, Krzysztof Głowiński, Piotr Skwarek, Karol Ucieszyński - 6a, Piotr Bujak, Igor Ruciński - 6c i Karol Sulkowski- 6d.
Zwycięską drużynę trenował Robert Szopa.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 88
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional