Jak minął ...

Nasze sukcesy
Wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Powstanie Warszawskie 1944” PDF Drukuj Email
4 października 2014 roku w czasie dzielnicowych uroczystości upamiętniających 70-tą rocznicę Powstania Warszawskiego odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Powstanie Warszawskie 1944”. 1 miejsce w kategorii literackiej zajęła Zuzanna Kujawa - 5c, 2 miejsce w kategorii plastycznej Natalia Bloch - 4b.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej i Agnieszki Malarskiej.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych PDF Drukuj Email
25 września 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych. 2 miejsce zdobył Piotr Bujak - 6c, 4 miejsce Olga Kotańska - 5b, 7 miejsce Karol Sulkowski - 6d, 8 miejsce Jan Michna - 5b, 10 miejsce Urszula Krajewska - 6d i Kasjusz Gromadzki - 6c. Uczniowie ci będą reprezentowali Dzielnicę Bielany w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W klasyfikacji szkół chłopcy zajęli 3 miejsce, dziewczynki 6.
Uczniowie trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy, Zuzanny Sadowskiej i Katarzyny Kopczyńskiej.

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska PDF Drukuj Email
W dniu 7 września 2014 roku odbył się V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Nasza drużyna w składzie: Jakub Pałęga - 4a, Albert Kołsut, Przemysław Olewniczak - 5a, Borys Frączek, Dawid Jelonek, Piotr Kawalski, Jan Michna, Maciej Wrotniak -5b, Stanisław Jankowski - 5c zajęła 1 miejsce.
Chłopcy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

Konkurs Plastyczny „Dobre zdrowie mam, bo o siebie dbam” PDF Drukuj Email
25 czerwca 2014 roku zakończył się Konkurs Plastyczny „Dobre zdrowie mam, bo o siebie dbam” Nagrody otrzymali: Emil Bereda - 1a, Weronika Kidawska, Agnieszka Urbanowicz - 1d, Pola Mularczyk - 3b, Jan Bluszcz, Olga Frączkiewicz, Dawid Jelonek, Wiktoria Szołtun, Sławomir Zadroga - 4b, Paulina Pyrżak - 4c i Weronika Witkowska - 5a.
Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Otylii Bębenek, Alicji Cywińskiej, Agnieszki Malarskiej i Iwony Wierzbowskiej.

XIV edycja ogólnopolskiego konkursu Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej PDF Drukuj Email
23 czerwca 2014 roku odbyła się impreza finałowa XIV edycji ogólnopolskiego konkursu Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej. Nagrodę 3 edytorską zdobył Gustaw Pytko - 4c. Wyróżnienia edytorskie otrzymały Karolina Łabuszewska - 4a i Matylda Trojanowska 6b.
Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>