Bielański Międzyszkolny Konkurs pt. "Piękna jest Nasza Ziemia" PDF Drukuj Email
16 marca 2015 roku rozstrzygnięto Bielański Międzyszkolny Konkurs pt. "Piękna jest Nasza Ziemia"- gawęda przyrodnicza na temat: Skarby przyrody ojczystej - parki narodowe. 3 miejsce zdobył zespół: Sonia Ney, Antonina Solka - 5e, wyróżnienie otrzymał zespół: Zofia Głowińska i Zuzanna Syguła - 5e.
Uczennice do konkursu przygotowała Helena Jędrasik.

Zawody lekkoatletyczne „Kids Athletics” PDF Drukuj Email
11 marca 2015 roku odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne „Kids Athletics” w ramach „Lekkoatletyka dla Każdego”. 3 miejsce zajął zespół w składzie: Aleksandra Cendrowska, Dominika Choromańska, Marcin Kaczmarczyk, Albert Kołsut - 5a, Agata Kieliszek, Natalia Wocial - 6a, Piotr Bujak, Bartosz Celiński, Kasjusz Gromadzki, Igor Ruciński - 6c, Julia Brzezińska i Urszula Krajewska - 6d.
Zawodnicy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

Gala IV Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku” PDF Drukuj Email
27 lutego 2015 roku odbyła się uroczysta gala IV Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku”. 1 miejsce w kategorii: prezentacja multimedialna zajęła Izabela Dziekan - 4b, 3 miejsce w kategorii: praca literacka Karolina Łabuszewska - 5a. Uczennice otrzymały też dyplomy uznania od Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego.
Nagrodzone prace uczennice przygotowały pod kierunkiem Elżbiety Dubaniewicz, Roberta Dudzińskiego i Małgorzaty Pijanowskiej-Rzeczyckiej.

III etap XIII edycji Bielańskiego Konkursu „Prymus” PDF Drukuj Email
27 lutego 2015 roku odbył się III etap XIII edycji Bielańskiego Konkursu „Prymus”. 2 miejsce zajął Michał Pakuła - 5e, 3 miejsce Jan Czapliński - 6d.

Gala VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Recytatorskiego poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…” PDF Drukuj Email
26 lutego 2015 roku odbyła się uroczysta gala VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Recytatorskiego poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”. 1 miejsce zdobyły: Julia Mozdyniewicz - 4b (wokal), Zuzanna Kujawa - 5c, Hanna Głowniak - 3c (recytacja). Wyróżnienia otrzymali: Julia Bernat - 4c (wokal), Aleksandra Cendrowska - 5a i Krzysztof Sitnicki - 2b (recytacja).
Uczniów do konkursu przygotowały Agnieszka Dobrowolska, Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka, Beata Żukowska-Szaruga, Monika Drozd i Marta Piotrak.

Dim lights

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>