Jak minął ...

Konkurs Recytatorski „Literackie Bielany” PDF Drukuj Email
19 listopada 2014 roku ogłoszono wyniki finału pierwszej edycji Konkursu Recytatorskiego „Literackie Bielany”. Dyplomy za udział otrzymali: Barbara Penkala - 4e, Natalia Lesiak - 5a i Krzysztof Chmielewski - 5e.
Uczniów do konkursu przygotowały: Violetta Bukowska, Monika Drozd i Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych dla klas II - IV PDF Drukuj Email
13 listopada 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych dla klas II - IV. Zespół w składzie: Karina Zalewska - 2a, Dominika Dziekan, Tymoteusz Sadowski, Kacper Szczęsny - 2b, Wiktor Głogowski, Maria Jędrysiak, Kacper Kuliński, Patrycja Zarycka - 3b, Adam Preisner - 4b, Sandra Kur - 4c, Nikodem Gajcy - 4d, Agata Gołaszewska i Katarzyna Kowalska - 4e zajął 4 miejsce.
Dzieci do zawodów, w ramach zajęć świetlicowych, przygotowały Milena Sokół i Monika Wojtach.

IV Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Fryderyku Chopinie PDF Drukuj Email
13 listopada 2014 roku odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Fryderyku Chopinie. 2 miejsce zdobył Michał Pakuła z klasy 5e.
Ucznia do konkursu przygotowała Elżbieta Moczulska.

XII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” PDF Drukuj Email
18 października 2014 roku rozstrzygnięto XII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”. Dyplomy za udział otrzymali: Stanisław Rutkowski - 2b, Weronika Kidawska - 2d, Augustyn Górny 4c i Patryk Kołodziejski 6c.
Uczniów przygotowały Edyta Frańczuk i Joanna Rujner.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji” PDF Drukuj Email
16 października 2014 roku zakończył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji”. Wyróżnienia otrzymali: Sara Krupińska, Krzysztof Koscik i Mateusz Padjasek z klasy 1f.
Prace wykonali pod kierunkiem Marii Okrzei-Smoleń.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>