Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” PDF Drukuj Email
11 czerwca 2018 roku ogłoszono wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Wynik bardzo dobry uzyskali: Katarzyna Świnoga-Miękus - 4d, Wojciech Hanf i Maksymilian Krupiński - 5a. Wyróżnienia otrzymali: Maciej Świnoga-Miękus - 2b, Dawid Sabała - 3a, Zuzanna Banaś, Adam Wileński, Filip Wysoczański - 4b, Bartłomiej Stypiński - 5a, Maciej Balski - 5b, Magdalena Filipek - 6c, Norbert Romanowicz, Maciej Rybak - 7d i Krzysztof Dobrucki - 7e.
Uczniów do konkursu przygotowały Katarzyna Milewska, Anita Niemczyk-Pajdak, Katarzyna Suchońska, Joanna Telatycka, Natalia Zielińska i Aleksandra Żebrowska.

 
Zawody Waterrr Run PDF Drukuj Email
11 czerwca 2017 odbyły się zawody Waterrr Run. 1 miejsce w biegu na 200 metrów zajęła Kinga Sulkowska - 5b. 3 miejsce w sztafecie dziewcząt zajęła drużyna: Julia Grudzień - 4c, Morsel Ahmadi, Maria Bieniek - 4d, Laura Marciniak - 4e, Martyna Pyrżak - 4f, Nina Mularczyk, Oliwia Piątkowska, Karina Zaleska - 5a, Kinga Sulkowska - 5b, Zuzanna Rafałko, Kamila Wikło - 6a, Aleksandra Pindelska - 7e.
Uczniów do zawodów przygotowali Monika Wasil, Zuzanna Sadowska, Robert Szopa i Tomasz Kozak.

 
III Warszawski Konkurs Wokalny „Warszawa w Piosence” PDF Drukuj Email
8 czerwca 2018 roku odbył się III Warszawski Konkurs Wokalny „Warszawa w Piosence”. Wyróżnienia zdobyły Julia Bernat - 7c i Karolina Kordońska - 7e.
Uczennice do konkursu przygotowała Elżbieta Moczulska.

 
Świetlicowy konkurs plastyczny „Kwiaty dla Mamy i Taty” PDF Drukuj Email
7 czerwca 2018 roku rozdano nagrody w świetlicowym konkursie plastycznym „Kwiaty dla Mamy i Taty”. Nagrodę zdobyły Wiktoria Kaczor, Julia Ogorzałek i Kinga Pieśniak - 4f.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Ewy Hunkiewicz.

 
II Bielańska Olimpiada Sportowa PDF Drukuj Email
7 czerwca 2018 roku odbyła się II Bielańska Olimpiada Sportowa „Na sportowo zawsze zdrowo” 1 miejsce zajął zespół: Maja Skibińska - 1a, Rahman Ahmadi -1d, Firdavs Otabekov - 2a, Gabriela Zielińska - 2b, Brajan Kurc - 3a i Anita Sulkowska - 3e.
Zawodników trenowała Milena Sokół.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 133
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional