Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
Dzielnicowy etap Małej Olimpiady Matematycznej PDF Drukuj Email
22 maja 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie dzielnicowego etapu Małej Olimpiady Matematycznej. Dyplom laureata otrzymał Łukasz Olejniczak - 3c.
Ucznia do konkursu przygotowała Agnieszka Dobrowolska.

 
Warszawski konkurs matematyczny „Mała Olimpiada Matematyczna” PDF Drukuj Email
22 maja 2018 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w warszawskim konkursie matematycznym „Mała Olimpiada Matematyczna”. 1 miejsce zajął Łukasz Olejniczak- 3c.
Uczniów do konkursu przygotowała Agnieszka Dobrowolska.

 
XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji K. K. Baczyńskiego i Pokolenia Kolumbów PDF Drukuj Email
22 maja 2018 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się uroczysta gala XV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji K. K. Baczyńskiego i Pokolenia Kolumbów. 3 miejsce zajął Kacper Jasiński - 6a, dyplom za udział otrzymała Wiktoria Wojciechowska - 6a.
Uczniów do konkursu przygotowała Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka.

 
Biblijna Akademia Najmłodszych PDF Drukuj Email
19 maja 2018 zakończyła się Biblijna Akademia Najmłodszych Archidiecezji Warszawskiej. 1 miejsce zdobył Adam Prejsnar - 7b, 2 miejsce Kacper Jasiński - 6a, 6 Przemysław Marczuk - 6a. Uczniowie ci otrzymali Złoty Dyplom Laureata i tytuł Eksperta Biblijnej Akademii Najmłodszych. Dyplom za udział w finale otrzymał Hubert Świątek - 6a.
Uczniów do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

 
Konkurs „Baśniopisarz Bielański 2018” PDF Drukuj Email
18 maja 2018 roku rozdano dyplomy w Konkursie „Baśniopisarz Bielański 2018”. 1 miejsce zdobyła Paulina Kida - 4c, 3 miejsce Zofia Grzebyk - 4e. Wyróżnienie otrzymała Maja Miecznikowska - 5d.
Uczennice do konkursu przygotowały Anna Kowalska, Agata Kurkus-Soja i Violetta Bukowska.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 132
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional