Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
LV Warszawska Olimpiada Młodzieży w mini piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email
15 maja 2018 roku odbył się finał LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini piłce nożnej dziewcząt. Zespół: Anita Sulkowska - 3e, Maria Bieniek 4d, Nina Mularczyk, Julia Stawińska, Aleksandra Truchel - 5a, Oliwia Dutczak - 5c, Helena Baurska, Alicja Kubik - 6c, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk i Aleksandra Pindelska - 7e zdobył 2 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Moniki Wasil i Roberta Szopy.

 
XXV Bielańska Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” PDF Drukuj Email
14 maja 2018 roku odbyła się uroczysta gala XXV Bielańskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Szkolny klub wolontariatu zdobył statuetkę i tytuł „Wspaniały Klub Ośmiu”.
Wolontariusze pracują pod kierunkiem Edyty Frańczuk, Joanny Marosek i Danuty Ługowskiej.

 
Finał XIII edycji Turnieju Wiedzy o Języku Polskim „Mądrej głowie dość dwie słowie” PDF Drukuj Email
7 maja 2018 roku zakończył się finał XIII edycji Turnieju Wiedzy o Języku Polskim „Mądrej głowie dość dwie słowie”. 2 miejsce zajęła Karolina Kordońska - 7e. Dyplom za udział w finale otrzymał Krzysztof Dobrucki - 7e.
Uczniów do konkursu przygotowała Anna Kowalska.

 
XIV edycja Dzielnicowego Konkursu Czytelniczego „Henryczek” PDF Drukuj Email
24 kwietnia 2017 roku odbyła się uroczysta gala XIV edycji Dzielnicowego Konkursu Czytelniczego „Henryczek”. Zespół w składzie: Jakub Raducha- 3c, Daniel Kujaga i Piotr Suchoszek - 3d otrzymał wyróżnienie.
Uczniów do konkursu przygotowały Agnieszka Dobrowolska i Agnieszka Pawłowska.

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email
23 kwietnia 208 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt. Zespół: Anita Sulkowska - 3e, Maria Bieniek 4d, Morsel Ahmadi, Laura Marciniak - 4e, Nina Mularczyk, Julia Stawińska, Aleksandra Truchel - 5a, Oliwia Dutczak - 5c, Helena Baurska, Alicja Kubik - 6c, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk i Aleksandra Pindelska - 7e zdobył 1 miejsce i które praktycznie niezagrożone wywalczyły po raz drugi z rzędu tytuł najlepszego zespołu Dzielnicy.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Moniki Wasil.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 131
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional