Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
Bielański Konkurs Ortograficzny dla klas III „I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii” PDF Drukuj Email
16 maja 2018 roku odbyła się uroczysta gala Bielańskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III „I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii”. 2 miejsce zajęli Marcin Brenda - 3a i Łukasz Olejniczak - 3c, 3 miejsce Sara Krupińska - 3d.
Uczniów do konkursu przygotowały Joanna Telatycka, Agnieszka Dobrowolska i Agnieszka Pawłowska.

 
Etap rejonowy konkursu „Policjanci są wśród nas” PDF Drukuj Email
16 maja 2018 roku zakończył się etap rejonowy konkursu „Policjanci są wśród nas”. Zespół w składzie: Karol Mikoda - 4a, Bartłomiej Stypiński - 5a i Dawid Studziński - 6b otrzymał dyplom za zwycięstwo i będzie reprezentował dzielnicę w etapie warszawskim.
Uczniów do konkursu przygotowali Katarzyna Sokołowska i Robert Szopa.

 
LV Warszawska Olimpiada Młodzieży w mini piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email
15 maja 2018 roku odbył się finał LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini piłce nożnej dziewcząt. Zespół: Anita Sulkowska - 3e, Maria Bieniek 4d, Nina Mularczyk, Julia Stawińska, Aleksandra Truchel - 5a, Oliwia Dutczak - 5c, Helena Baurska, Alicja Kubik - 6c, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk i Aleksandra Pindelska - 7e zdobył 2 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Moniki Wasil i Roberta Szopy.

 
XXV Bielańska Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” PDF Drukuj Email
14 maja 2018 roku odbyła się uroczysta gala XXV Bielańskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Szkolny klub wolontariatu zdobył statuetkę i tytuł „Wspaniały Klub Ośmiu”.
Wolontariusze pracują pod kierunkiem Edyty Frańczuk, Joanny Marosek i Danuty Ługowskiej.

 
Finał XIII edycji Turnieju Wiedzy o Języku Polskim „Mądrej głowie dość dwie słowie” PDF Drukuj Email
7 maja 2018 roku zakończył się finał XIII edycji Turnieju Wiedzy o Języku Polskim „Mądrej głowie dość dwie słowie”. 2 miejsce zajęła Karolina Kordońska - 7e. Dyplom za udział w finale otrzymał Krzysztof Dobrucki - 7e.
Uczniów do konkursu przygotowała Anna Kowalska.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 133
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional