Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS PDF Drukuj Email
20 lutego 2018 roku rozdano dyplomy w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS Sesja jesienna. Dyplom laureata zdobyli: Stanisław Hudyka (7 miejsce) - 6b, Maciej Gawrysiuk (10) - 5a, Adam Suchoszek (11) - 5b i Kacper Kuliński (13) - 6b. Uczniów do konkursu przygotowały Renata Sujka, Agnieszka Sikorska-Łempicka i Teresa Musiałowska.

 
Ogólnopolski Konkurs Biblioteczny „Narysuj komiks o Złym Kocurku” PDF Drukuj Email
17 lutego 2018 roku zakończył się w Ogólnopolski Konkurs Biblioteczny „Narysuj komiks o Złym Kocurku”. Dyplom za zaangażowanie i aktywny udział otrzymały Julia Niedomagała, Aleksandra Witczak - 3b, Sana Burczyk, Maja Dynek, Laura Kacprzak, - 3d, Amelia Rzążewska - 4b, Kinga Stelmach - 4d, Aminat Fargieva - 5b, Alicja Prejsnar, Martyna Pierścińska - 7d.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Elżbiety Dubaniewicz i Anny Koc.

 
Ogólnopolski Konkurs ALFIK Humanistyczny 2017 PDF Drukuj Email
2 lutego 2018 roku ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Humanistyczny 2017. Tytuł laureata zdobył Adam Filipek - 4d (uczeń zajął 1 miejsce w kraju, zdobywając 100% punktów). Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Karol Mikoda - 4a, Nikodem Podgórski - 4b, Kajetan Browarski, Katarzyna Świnoga-Miękus - 4d, Mateusz Chojak, Zofia Grzebyk, Mateusz Polak - 4e, Daniel Darnia, Zuzanna Lisicka - 5a, Tola Kapica - 5c, Agnieszka Urbanowicz - 5d, Kacper Jasiński, Przemysław Marczuk, Szymon Mękała, Igor Wojewódzki - 6a, Kacper Kuliński - 6b, Tomasz Smoleń - 7c i Karolina Kordońska - 7e. Dobry wynik uzyskali: Nina Szurmiej - 2a, Maciej Świnoga-Miękus, Filip Zaręba - 2b, Marcin Brenda - 3a, Barbara Skowera - 4a, Wojciech Hanf - 5a, Karolina Szymczak - 5c, Magdalena Filipek - 6a, Maja Liberadzka i Maja Łosiewicz - 6b.
Uczniów do konkursu przygotowały: Agata Kurkus-Soja, Violetta Bukowska, Anna Kowalska, Agnieszka Olszacka, Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka, Katarzyna Suchońska, Joanna Telatycka i Iwona Wierzbowska.

 
Ogólnopolski Konkurs ALFIK Matematyczny 2017 PDF Drukuj Email
2 lutego 2018 roku ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Matematyczny 2017. Tytuł laureata zdobył Maciej Świnoga-Miękus – 2b (uczeń zajął 13 miejsce zdobywając 96,67% punktów). Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Katarzyna Świnoga-Miękus - 4d, Wojciech Hanf, Maksymilian Krupiński - 5a, Natalia Kotlewska– 5d, Kacper Jasiński, Szymon Mękała - 6a, Magdalena Filipek - 6c i Maciej Rybak - 7d. Dobry wynik uzyskali: Mateusz Papiernik - 4f, Przemysław Marek -5d, Norbert Romanowicz - 7d i Krzysztof Dobrucki - 7e.
Uczniów do konkursu przygotowały: Katarzyna Suchońska, , Katarzyna Milewska, Anita Niemczyk-Pajdak, Natalia Zielińska i Aleksandra Żebrowska.

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email
30 stycznia 2018 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt. Zespół: Aleksandra Truchel, Karina Zalewska - 5a, Oliwia Dutczak - 5c, Helena Baurska - 6c, Martyna Pierścińska - 7d, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk, Aleksandra Pindelska i Natalia Wąsowska - 7e zajął 1 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Zuzanny Sadowskiej, Katarzyny Kopczyńskiej i Moniki Wasil.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 131
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional