Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Witaj, SZKOŁO! PDF Drukuj Email
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się 3 września. Pani dyrektor Renata Kurlanc wraz z paniami wicedyrektorami: Violettą Bukowską i Anną Malinowska przywitały uczniów w nowym roku szkolnym 2018/2019. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom, aby ten rok szkolny stał się dla nich niezapomnianą przygodą edukacyjną, czasem spędzonym na rozwijaniu pasji i zainteresowań.
Tego dnia czekała miła niespodzianka dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i pierwszoklasistów. Przedszkolaki otrzymały z rąk zastępcy Burmistrza dzielnicy Bielany, Pani Magdaleny Lerczak oraz Radnego Dzielnicy Bielany, Pana Wojciecha Borkowskiego „Szkolną Paczkę Przedszkolaczka” a pierwszoklasiści wyposażony w materiały piśmiennicze swój pierwszy piórnik. Uśmiech na twarzach dzieci świadczył o tym, że pierwszy dzień w szkole był udany.
Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!


 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional