Stołówka PDF Drukuj Email

OBIADY

Drodzy Rodzice

Obiady serwujemy od 03.09 2018 oddział przedszkolny i od 04.09.2018 klasy I - VIII.

Opłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy

BlueBar Catering Firma Gastronomiczna Gast –Top sp. z o.o.
ul. Afrykańska 16 lok 9
03-966 Warszawa

W tytule płatności proszę podać imię nazwisko ucznia, klasę, miesiąc i rok, za który jest wniesiona opłata oraz za jaki zestaw obiadowy Państwo płacą.

Płatności można też dokonywać osobiście u kierownika stołówki p. Doroty Kassenberg- Stepnowskiej w godz. 8.00-11.00, wejście przez stołówkę szkolną.

Ceny posiłków żywienie zbiorowe

• Zestaw obiadowy zupa, drugie danie - 7 zł.
  • Zestaw obiadowy zupa, drugie danie i dodatkowo podwieczorek dla klas 0 - I - 8,50 zł.
Ceny posiłków diety podstawowe (bezglutenowe, bezmleczne i wegetariańskie)
  • Zestaw obiadowy zupa, drugie danie - 8 zł.
  • Zestaw obiadowy zupa, drugie danie i dodatkowo podwieczorek dla klas 0 - I - 10 zł.

Diety można opłacać tylko w miesięcznym abonamencie wg harmonogramu wpłat.

Istnieje możliwość wykupienia posiłków jednorazowo i opłatę za posiłek należy uiścić najpóźniej w dniu wydania obiadu do godz. 10.00.

Uwaga!
Dzieci zgłoszone do żywienia wegetariańskiego przychodzą na posiłek w czasie przerwy o 13.35, po szóstej godzinie lekcyjnej.

Uwaga, odliczenia przysługują rodzicom, którzy zgłosili nieobecność dziecka w danym dniu do godz. 9.00 smesem do stołówki szkolnej nr 533 223 846
Odwołane obiady proszę samodzielnie odliczać przy kolejnej płatności pomniejszając ilość dni o odwołane dni w poprzednim miesiącu. Odliczeń można dokonać tylko i wyłącznie w kolejnym miesiącu. Nie będą brane pod uwagę odwołania obiadów z miesięcy wcześniejszych.

Uwaga, należy zgłosić rezygnację z obiadów w momencie gdy dziecko jadło przez cały miesiąc, a w kolejnym nie będzie korzystało z posiłków szkolnych.

Śniadania
Śniadania tylko dla oddziału przedszkolnego.
Śniadania zaczynamy serwować od 05.09.2018.
Chętnych rodziców proszę o zgłoszenie i opłatę do dnia 04.09.2018.

Podwieczorki
Podwieczorki tylko dla oddziału przedszkolnego i klas pierwszych. Koszt 1,5 zł. wydawane o godz. 14:00.

Życzymy smacznego

HARMONOGRAM I KWOTY OPŁAT ZA OBIADY

szef_kuchni

W tym tygodniu szef kuchni poleca:

jadlospis
 DO ODCZYTANIA JADŁOSPISU NIEZBĘDNY JEST DARMOWY PROGRAM ADOBE READER, ABY POBRAĆ KLIKNIJ

ŚNIADANIA

sniadania

DO ODCZYTANIA JADŁOSPISU NIEZBĘDNY JEST DARMOWY PROGRAM ADOBE READER, ABY POBRAĆ KLIKNIJ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------