Stołówka PDF Drukuj Email

OBIADY

Obiady serwujemy od 05.09 2017 (wtorek).

Opłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy

BlueBar Catering Firma Gastronomiczna Gast –Top sp. z o.o.
ul. Afrykańska 16 lok 9
03-966 Warszawa

W tytule płatności proszę podać imię nazwisko ucznia, klasę, miesiąc i rok, za który jest wniesiona opłata oraz za jaki zestaw obiadowy Państwo płacą.

Płatności można też dokonywać osobiście u kierownika stołówki p. Doroty Kassenberg- Stepnowskiej w godz. 8.00-11.00, wejście przez stołówkę szkolną.

Ceny posiłków żywienie zbiorowe

• Zestaw obiadowy zupa, drugie danie - 7 zł.
  • Zestaw obiadowy zupa, drugie danie i dodatkowo podwieczorek dla klas 0 - I - 8,50 zł (podwieczorek wydawany jest o godz. 14.30)
  • Zestaw obiadowy samo drugie danie - 6 zł
  • Zestaw obiadowy samo drugie danie, podwieczorek dla klas 0 - I - 7,50 zł
  • Same zupy 2 zł .
Ceny posiłków diety podstawowe (bezglutenowe, bezmleczne i wegetariańskie)
  • Zestaw obiadowy zupa, drugie danie - 8 zł.
  • Zestaw obiadowy zupa, drugie danie i dodatkowo podwieczorek dla klas 0 - I - 10 zł (podwieczorek wydawany jest o godz. 14.30)
  • Zestaw obiadowy samo drugie danie - 7 zł
  • Zestaw obiadowy samo drugie daniei podwieczorek dla klas 0 - I - 9 zł
  • Same zupy 2 zł .

Diety można opłacać tylko w miesięcznym abonamencie wg harmonogramu wpłat.

Istnieje możliwość wykupienia posiłków jednorazowo i opłatę za posiłek należy uiścić najpóźniej w dniu wydania obiadu do godz. 10.00.

Uwaga!
Dzieci zgłoszone do żywienia wegetariańskiego przychodzą na posiłek w czasie przerwy o 12.30, po piątej godzinie lekcyjnej.

Osoby, które spóźnią się z zapłatą za posiłek jednorazowy mogą zjeść posiłek dopiero na ostatniej przerwie obiadowej czyli po 6 godzinie lekcyjnej, po wydaniu wszystkich opłaconych obiadów w momencie gdy kuchnia będzie dysponowała dodatkowym jedzeniem.

Uwaga, odliczenia przysługują rodzicom, którzy zgłosili nieobecność dziecka w danym dniu do godz. 9.00 telefonicznie do stołówki szkolnej nr 533 223 846
Odwołane obiady proszę samodzielnie odliczać przy kolejnej płatności pomniejszając ilość dni o odwołane dni w poprzednim miesiącu. Odliczeń można dokonać tylko i wyłącznie w kolejnym miesiącu. Nie będą brane pod uwagę odwołania obiadów z miesięcy wcześniejszych.

Uwaga, należy zgłosić rezygnację z obiadów w momencie gdy dziecko jadło przez cały miesiąc, a w kolejnym nie będzie korzystało z posiłków szkolnych.

Śniadania
Śniadania tylko dla oddziału przedszkolnego.
Śniadania zaczynamy serwować od 05.09.2017.
Chętnych rodziców proszę o zgłoszenie i opłatę do dnia 04.09.2017.

Podwieczorki
Podwieczorki tylko dla oddziału przedszkolnego i klas pierwszych. Koszt 1,5 zł wydawane o godz. 14:00.

Życzymy smacznego

HARMONOGRAM I KWOTY OPŁAT ZA OBIADY

szef_kuchni

W tym tygodniu szef kuchni poleca:

jadlospis
 DO ODCZYTANIA JADŁOSPISU NIEZBĘDNY JEST DARMOWY PROGRAM ADOBE READER, ABY POBRAĆ KLIKNIJ

ŚNIADANIA

sniadania

DO ODCZYTANIA JADŁOSPISU NIEZBĘDNY JEST DARMOWY PROGRAM ADOBE READER, ABY POBRAĆ KLIKNIJ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------