Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Nauczyciele PDF Drukuj Email

DYREKCJA

mgr Małgorzata Staniszewska - Dyrektor

mgr Anna Malinowska - Wicedyrektor

mgr Violetta Bukowska - Wicedyrektor

wychowawcy 

LISTA WYCHOWAWSTW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  KLASA     NAZWISKO I IMIĘ WYCHOWAWCY     NUMER SALI  
0A Sylwia Trochimowicz
Beata Wojtyniak
5
0B Agata Paciorek
Edyta Baruk
6
0C Iwona Machniak-Przewłocka
Marta Piotrak
7
IA Agnieszka Ozimek 9
IB Marta Herkner 8
IC Ewa Kawaler 9
ID Jolanta Grochowska 8
IIA Iwona Wierzbowska 112
IIB Katarzyna Suchońska 112
IIIA Joanna Telatycka 113
IIIB Katarzyna Szkiełko 113
IIIC Agnieszka Dobrowolska 114
IIID Agnieszka Pawłowska 114
IIIE Wioleta Haduła-Cupriak 111
IVA Katarzyna Zaremba 106
IVB Agnieszka Lipińska 109
IVC Anna Kowalska 205
IVD Małgorzata Borek 106
IVE Agata Kurkus-Soja 210
IVF Agnieszka Malarska 103
VA Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka 207
VB Agnieszka Olszacka 207
VC Mariola Czarniecka 203
VD  Teresa Musiałowska 206
VIA Paulina Malczewska 209
VIB Renata Sujka 206
VIC Katarzyna Milewska 208
VIIA Renata Lenart 110
VIIB Natalia Zielińska 210
VIIC Maria Grabowska-Bojanowska 205
VIID Agnieszka Sikorska-Łempicka 109
VIIE Anna Day 103

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W NASZEJ SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

IMIĘ I NAZWISKO PRZEDMIOT
Edyta Baruk wychowanie przedszkolne
Iwona Machniak-Przewłocka wychowanie przedszkolne
Agata Paciorek wychowanie przedszkolne
Marta Piotrak wychowanie przedszkolne
Sylwia Trochimowicz wychowanie przedszkolne
Beata Wojtyniak wychowanie przedszkolne
Agnieszka Dobrowolska edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Grochowska edukacja wczesnoszkolna
Wioleta Haduła-Cupriak edukacja wczesnoszkolna
Marta Herkner edukacja wczesnoszkolna
Ewa Kawaler edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Ozimek edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Pawłowska edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Suchońska edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Szkiełko edukacja wczesnoszkolna
Joanna Telatycka edukacja wczesnoszkolna
Iwona Wierzbowska edukacja wczesnoszkolna
Violetta Bukowska język polski
Anna Kowalska język polski
Agata Kurkus-Soja język polski
Renata Lenart język polski
Agnieszka Olszacka język polski
 Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka język polski
Anita Niemczyk-Pajdak matematyka
Katarzyna Milewska matematyka
Natalia Zielińska matematyka
Aleksandra Żebrowska matematyka
Mariola Czarniecka przyroda
Paulina Melczewska przyroda
Katarzyna Zaremba przyroda
Paulina Melczewska biologia
Mariola Czarniecka geografia
Hanna Chmielewska fizyka
Grażyna Rostkowska chemia
Małgorzata Borek język angielski
Anna Day język angielski
Agnieszka Lipińska język angielski
Teresa Musiałowska język angielski
Agnieszka Sikorska-Łempicka język angielski
Renata Sujka język angielski
Maciej Rudnik język hiszpański
Maria Grabowska-Bojanowska  historia
Jacek Kopczyński historia
Tadeusz Branicki technika/zajęcia techniczne
Grażyna Rostkowska technika
Joanna Telatycka technika/zajęcia techniczne
Agnieszka Malarska plastyka
Elżbieta Moczulska muzyka
Tadeusz Branicki informatyka/zajęcia komputerowe
Robert Dudziński informatyka/zajęcia komputerowe
Katarzyna Kopczyńska wychowanie fizyczne
Tomasz Kozak wychowanie fizyczne
Zuzanna Sadowska wychowanie fizyczne
Robert Szopa wychowanie fizyczne
Monika Wasil wychowanie fizyczne
Dominika Filipek doradztwo zawodowe
Małgorzata Staniszewska wychowanie do życia w rodzinie
Katarzyna Zaremba wychowanie do życia w rodzinie
Edyta Frańczuk religia
Danuta Ługowska religia
Joanna Rujner religia
Katarzyna Bielecka etyka
Violetta Bukowska etyka
Renata Lenart etyka
Katarzyna Sokołowska pedagog
Joanna Marosek psycholog
Magda Andrzejczak świetlica
Katarzyna Bielecka świetlica
Hanna Gawarska świetlica
Ewa Hunkiewicz świetlica
Maria Leliwa-Kania świetlica
Małgorzata Litwin świetlica
Bartosz Łuczkiewicz świetlica
Milena Sokół świetlica
Renata Szczepanik świetlica
Grażyna Szczepańska świetlica
Anna Wróblewska świetlica
Beata Żukowska-Szaruga świetlica
Elżbieta Dubaniewicz biblioteka
Anna Koc biblioteka
Marta Sznajder logopedia
Ewa Hunkiewicz terapia pedagogiczna
Agnieszka Jaworska terapia pedagogiczna
Małgorzata Litwin terapia pedagogiczna
Anna Malinowska terapia pedagogiczna
Joanna Marosek terapia pedagogiczna
Katarzyna Sokołowska terapia pedagogiczna
Teresa Wolfart-Kosecka nauczyciel dla ucznia z orzeczeniem

 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional