Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie z Anną Sztencel PDF Drukuj Email
piątek, 22 stycznia 2010 19:54

We wtorek 18 stycznia 2010 roku uczniowie wszystkich klas pierwszych naszej szkoły spotkali się z miłymi gośćmi – panią Anną Sztencel, autorką książki dla dzieci pt.: „Patkon” oraz panem Janem Jabłonką – ilustratorem.
Podczas spotkania pani Anna opowiedziała jak doszło do napisania książki , a pan Jan przeczytał jeden z rozdziałów, którego głównym bohaterem był jeż. Nasi goście, z wykształcenia biolodzy, zrobili dzieciom niespodziankę i przynieśli do klasy żywego jeża. W dalszej części spotkania pan Jan uczył dzieci rysować jeża. Oglądanie zwierzątka z bliska pomogło uczniom w prawidłowym wykonaniu tego zadania. To była lekcja tworzenia ilustracji.
Czas spotkania upłynął wszystkim miło i szybko. Pod koniec dzieci mogły otrzymać osobistą dedykację od autorki. Książka pt.: „Patkon” znajduje się w naszej bibliotece szkolnej ze specjalnym wpisem dla wszystkich uczniów od pani Anny Sztencel. Zachęcamy do jej przeczytania.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional