Dzień promocji szkoły PDF Drukuj Email
Tegoroczny Dzień Promocji Szkoły 289 nawiązywał tematyką do kultury państw przynależących do Unii Europejskiej. Sale lekcyjne w pełni oddawały symbolikę obchodów świąt Wielkiej Nocy w różnych krajach europejskich. Tego dnia odwiedzili naszą szkołę przyszłoroczni zerówkowicze i pierwszoklasiści w towarzystwie swoich rodziców. Nie zabrakło również absolwentów, którzy z nostalgią zwiedzali mury szkoły z lat dzieciństwa.
Na gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez uczniów, każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się ,,Słodka kawiarenka” z domowymi wypiekami, gdzie przy filiżance herbaty można było porozmawiać o swoich wrażeniach z pobytu w naszej szkole.
Na zakończenie imprezy odbyło się wielkie widowisko ,,Europejskie ABC”, w którym uczniowie prezentowali tańce europejskie. Owacjom dla artystów nie było końca.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej uroczystości.

Za udostępnienie nagrania dziękujemy Pani Ewie Kozłowskiej.