Nasze sukcesy
Konkurs plastyczny Bądź EKO na Bielanach pod hasłem „Ptaki Bielan” PDF Drukuj Email
12 czerwca 2018 roku zakończył się V edycja konkursu plastycznego Bądź EKO na Bielanach pod hasłem „Ptaki Bielan”. Dyplomy za udział otrzymały Maria Andruszko i Gabriela Melon - 4c.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Ewy Hunkiewicz.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta PDF Drukuj Email
12 czerwca 2018 roku zakończył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta. Dyplom za wykonanie bardzo dobrej pracy indywidualnej otrzymała Kamila Wikło - 6a.
Pracę uczennica wykonała pod kierunkiem Pauliny Melczewskiej.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” PDF Drukuj Email
11 czerwca 2018 roku ogłoszono wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Wynik bardzo dobry uzyskali: Katarzyna Świnoga-Miękus - 4d, Wojciech Hanf i Maksymilian Krupiński - 5a. Wyróżnienia otrzymali: Maciej Świnoga-Miękus - 2b, Dawid Sabała - 3a, Zuzanna Banaś, Adam Wileński, Filip Wysoczański - 4b, Bartłomiej Stypiński - 5a, Maciej Balski - 5b, Magdalena Filipek - 6c, Norbert Romanowicz, Maciej Rybak - 7d i Krzysztof Dobrucki - 7e.
Uczniów do konkursu przygotowały Katarzyna Milewska, Anita Niemczyk-Pajdak, Katarzyna Suchońska, Joanna Telatycka, Natalia Zielińska i Aleksandra Żebrowska.

Zawody Waterrr Run PDF Drukuj Email
11 czerwca 2017 odbyły się zawody Waterrr Run. 1 miejsce w biegu na 200 metrów zajęła Kinga Sulkowska - 5b. 3 miejsce w sztafecie dziewcząt zajęła drużyna: Julia Grudzień - 4c, Morsel Ahmadi, Maria Bieniek - 4d, Laura Marciniak - 4e, Martyna Pyrżak - 4f, Nina Mularczyk, Oliwia Piątkowska, Karina Zaleska - 5a, Kinga Sulkowska - 5b, Zuzanna Rafałko, Kamila Wikło - 6a, Aleksandra Pindelska - 7e.
Uczniów do zawodów przygotowali Monika Wasil, Zuzanna Sadowska, Robert Szopa i Tomasz Kozak.

III Warszawski Konkurs Wokalny „Warszawa w Piosence” PDF Drukuj Email
8 czerwca 2018 roku odbył się III Warszawski Konkurs Wokalny „Warszawa w Piosence”. Wyróżnienia zdobyły Julia Bernat - 7c i Karolina Kordońska - 7e.
Uczennice do konkursu przygotowała Elżbieta Moczulska.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>