Nasze sukcesy
Konkurs plastyczny „Gdyś z przyrodą za pan brat, dożyć możesz i stu lat!” PDF Drukuj Email
20 czerwca 2017 roku rozdano nagrody w konkursie plastycznym „Gdyś z przyrodą za pan brat, dożyć możesz i stu lat!”. Nagrody otrzymali Karolina Zemło - 1a, Zuzanna Stefaniak - 2a, Jakub Horbowiec, Alicja Julikowska, Julia Pakieła - 3b i Aleksandra Stępień - 5b.
Nagrodzone prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Iwony Wierzbowskiej, Joanny Telatyckiej, Marty Herkner i Otyli Bębenek.

I edycja Dzielnicowego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Żyjmy zdrowo” PDF Drukuj Email
19 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie I edycji Dzielnicowego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Żyjmy zdrowo” na plakat i ulotkę promującą zdrowe odżywianie. 2 miejsce zajęły Patrycja Lesińska 3a, Karolina Zalewska - 5a. Wyróżnienie otrzymała Kamila Wikło - 5a.
Uczniów do konkursu przygotowały Jolanta Grochowska i Grażyna Kurek.

XXI Bielańska Olimpiada Biblijna PDF Drukuj Email
13 czerwca 2017 roku odbyła się gala XXI Bielańskiej Olimpiady Biblijnej. 1 miejsce zajęli Kacper Jasiński, Przemysław Marczuk - 5a, Adam Prejsnar, Weronika Zaręba i Patrycja Zych - 6b. 2 miejsce zdobył Hubert Świątek - 5a.
Uczniów do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

XII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Śladami Jana Pawła II po Polsce” PDF Drukuj Email
9 czerwca 2017 roku odbyła się uroczysta gala XII Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego „Śladami Jana Pawła II po Polsce” w XXX rocznicę II Kongresu Eucharystycznego. 2 miejsce zdobyła Kamila Wikło - 5a.
Uczennicę do konkursu przygotowała Edyta Frańczuk.

Konkurs ogólnopolski „Tadeusz Kościuszko, niezłomny bojownik w walkach o niepodległość” PDF Drukuj Email
9 czerwca 2017 roku odbyła się uroczysta gala konkursu ogólnopolskiego „Tadeusz Kościuszko, niezłomny bojownik w walkach o niepodległość”. 1miejsce (w kategorii praca multimedialna) zajął Miłosz Lenart - 6e.
Ucznia do konkursu przygotowała Maria Grabowska-Bojanowska.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>