Bielański Wolontariusz Roku 2017 PDF Drukuj Email
5 grudnia 2017 roku Burmistrz Dzielnicy Bielany Miasta St. Warszawy w oparciu o decyzję Kapituły Nagrody Bielańskiego Wolontariusza przyznał Wiktorii Strząbała -7d tytuł i statuetkę Bielańskiego Wolontariusza Roku 2017. Nagrodzona uczennica działa w szkolnym wolontariacie pod kierunkiem Edyty Frańczuk i Joanny Marosek.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini koszykówce dziewcząt PDF Drukuj Email
28 listopada 2017 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany w mini koszykówce dziewcząt. Zespół: Maria Jędrysiak, Liwia Kędziora, Patrycja Zarycka - 6b, Magdalena Filipek, Jagoda Janowska, Alicja Kubik - 6c, Martyna Pierścińska - 7d, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk, Aleksandra Pindelska i Natalia Wąsowska - 7e zdobył 2 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Zuzanny Sadowskiej, Katarzyny Kopczyńskiej i Moniki Wasil.

III Turniej Piłkarski „Dziewczyny Grają” PDF Drukuj Email
27 listopada 2017 roku odbył się III Turniej Piłkarski „Dziewczyny Grają” - Bielany 2017. Zespół: Nina Mularczyk, Aleksandra Truchel - 5a, Oliwia Dutczak - 5c, Alicja Kubik - 6c, Agata Gołaszewska, Aleksandra Kowalczyk, Katarzyna Kawalska i Aleksandra Pindelska - 7e zajął 2 miejsce. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Katarzyna Kawalska - 7e.

I Bielański Konkurs Recytatorski „Warszawa Lirycznie” PDF Drukuj Email
9 listopada 2017 roku zakończył się I Bielański Konkurs Recytatorski „Warszawa Lirycznie”. 3 miejsce zajął Mateusz Polak - 4e. Dyplom dla finalisty otrzymała Laura
Marciniak - 4e. Uczniów do konkursu przygotowała Agata Kuskus-Soja.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju dziewcząt PDF Drukuj Email
17 listopada 2017 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany młodzieży w unihokeju dziewcząt. Zespół: Kinga Sulkowska - 5b, Maria Jędrysiak, Patrycja Zarycka - 6b, Jagoda Janowska, Alicja Kubik - 6c, Martyna Pierścińska - 7d, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk, Oliwia Młynarczyk i Aleksandra Pindelska - 7e zdobył 2 miejsce.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>