Marszobieg „Bieg na Tak” PDF Drukuj Email
Już po raz czwarty 22 kwietnia 2017 r. o godz. 16:00 odbył się Marszobieg „Bieg na Tak” organizowany przez El Padre Sp. z o.o., którego partnerami są Polskie Radio S.A., PKN Orlen S.A. oraz Fundację „Świat na Tak”, w tym roku pod nazwą: BiegamBoLubię. Trasa biegu to około 3 km, umiejscowiona w malowniczej scenerii w okolicach Łazienek Królewskich. W tym roku z naszej szkoły w imprezie uczestniczyła niewielka grupa wolontariuszy, ale wsparci przez rodziców, godnie zaznaczyli swoją obecność. Trud uczniów został nagrodzony pamiątkowymi medalami, a satysfakcja z uczynionego dobra zrekompensowała kapryśną pogodę.

Odwiedziny w Domu Dziecka PDF Drukuj Email
11 kwietnia 2017 roku uczennice ze Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedziły wychowanków Domu Dziecka. Wspólnie z dziećmi wykonywały ozdoby wielkanocne. Był to radosny czas, nie tylko dla dzieci, ale i dla naszych uczennic.

Kiermasz wielkanocny PDF Drukuj Email
W poniedziałek, 3 kwietnia 2017r., odbył się kiermasz podczas którego wolontariusze sprzedawali wypieki, ozdoby wielkanocne oraz prace najmłodszych uczniów naszej szkoły z kl. 0a. Zebrane fundusze zostaną przekazane na letni wypoczynek dzieci z Domu Dziecka Julin w Kaliskach. Swoją cegiełkę dołożyli również rodzice i uczniowie z kl. 0b. Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji.

Warszawski Bal Integracyjny PDF Drukuj Email
15 lutego 2017r. w Arenie Ursynów odbył się, jak co roku, bal dla osób niepełnosprawnych w którym uczestniczyło 11 wolontariuszy z naszej szkoły. Podczas balu uczniowie nie tylko dobrze się bawili, ale także dbali o porządek. Po czterech godzinach wszyscy powrócili do domów z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu.

Wolontariusze w zerówkach PDF Drukuj Email
Wolontariusze z kl. VI d w ramach programu „Bezpieczeństwo to podstawa” przygotowali scenki dramowe informujące o numerach alarmowych i właściwym wezwaniu służb. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z zainteresowaniem obejrzeli krótki występ, potem sami mogli wykazać się wiedzą w przygotowanym przez uczniów quizie. Mamy nadzieję, że usłyszane treści na długo pozostaną w ich pamięci.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>