Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej Nr 289
Wakacje 2017 PDF Drukuj Email

wakacje

...życzymy Wam, abyście nadchodzący czas wakacji wykorzystali jak najmądrzej, z korzyścią dla swojego zdrowia i intelektu. Uczyć się można wszędzie i zawsze... poznawajcie świat, uczcie się go wszędzie, na plaży, w podróży, ale również starajcie się odkrywać walory miejsc rodzinnych i dobrze znanych okolic. Bawiąc się, pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wszystko co robicie nie zagrażało zdrowiu i życiu. Wszystkim życzymy niepowtarzalnych, wspaniałych wakacji, pięknej pogody, fantastycznych przygód i odrobiny tęsknoty do szkoły...

Dyrekcja i nauczyciele

Zapisy dzieci do świetlicy na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email
Osoby zainteresowane zapisem dziecka do świetlicy prosimy o wypełnienie druku i dostarczenie w dniu rozpoczęcia roku szkolnego (04.09.2017) do świetlicy.

Deklaracja PDF
Karta zgłoszenia do świetlicy PDF

Witajcie wakacje! PDF Drukuj Email
W dniu 23 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2016/ 2017. Pani Dyrektor podczas oficjalnej uroczystości gratulowała uczniom doskonałych wyników, życząc również wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Wszyscy uczniowie i nauczyciele z radością powitali czas wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Remont boksów w szatni PDF Drukuj Email
Drodzy Uczniowie,

w związku z planowanym remontem boksów w szatni prosimy o zabranie do dnia 23 czerwca (piątek) obuwia zmiennego i innych rzeczy znajdujących się w szatniach klas.

Dyrekcja SP 289

Propozycje ciekawych książek dla dzieci i młodzieży PDF Drukuj Email
Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Jeżeli macie propozycje ciekawych książek dla dzieci i młodzieży, które warto polecić do czytania i które chcecie, aby były w naszej szkolnej bibliotece – zapraszamy do biblioteki. Do przygotowanej urny można wrzucić kartkę z propozycjami tytułów książek.
Zapraszamy!!!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>